C*R*A*N*K
About Me My Web Sites Guest Book

saunaslavia.cz

fitnesspm.cz

sokol-kremze.cz

momento.cz

orientspa.cz

samyah.cz

statekhappyhome.cz

hotelklika.cz

vitalym.cz

vitalym.cz

atriumhotel.cz

romantick.cz

crankusa.wz.cz

crank.wz.cz

snowboards.wz.cz

maui.wz.cz

wheels.wz.cz

snowboards.webpark.cz

wheels.webpark.cz

crank.webpark.cz


Sauna Slavia působící v areálu plaveckého stadionu Slavia Praha poskytuje pro své hosty saunu pro dámy i pány, solárium, širokou nabídku speciálních masáží, detoxikční programy a řadu speciálních balíčků. Pro firmu jsem zhotovoval veškerou grafiku na klíč: webové stránky, logo, vizitky a další propagační materiály.

Fitness centrum P+M působící v Prachaticích nabízí své služby v oblasti posilování s profesionálními trenéry, solária a masáží. Nový web shrnuje základní informace o centru pro stálé i potenciální klienty. Statická konstrukce se scriptovým menu.

Jednoduché webové stránky pro místní Křemežský oddíl SOKOLU informující o aktualních informacích a výsledků jejíchž členůNové webové stránky naší skupiny zabývající se tvorbou webu a fotografováním. Slouží k naší další prezentaci našich služeb.

Komplexní řešení nové grafické podoby relaxačního a regeneračního wellness centra v Českých Budějovicích. Náplní mé práce bylo nafocení všech terapií a prostor, a vytvoření přehledné CSS prezentace s četnými aktualizacemi.

Internetová prezentace orientální taneční školy Samyah působící v Českých Budějovicích, Hluboké nad Vltavou, Veselí nad Lužnicí a v Táboře. Kompletně sestavená stránka v orientálním designu a barvách firmy. Použité technologie: HTML a CSS

Web pro Statek Happy Home v Novohradský horách za účelem pronájmu. Použité technologie: HTML, CSS, Flash, java script + vlastní fotografie

Veškeré fotky na tomto webu jsou mnou nafocené + další externí úpravyWeb High Care Centra Vitalym je navržen v barvách jejich loga za pomocí HTML, CSS stylů a Flashovou prolínačkou.

Celkem dva grafické návrhy. Světlejší, prozářenejší se stal aktuálním
Jednoduchý přehledný web pro Hotel Atrium v Českých Budějovicích za použití html, css, java script stylů.Pro tento web jsem dělal fotky + upravoval nějaké prvky.
Foto web mapující můj rok strávený v USA. Jde jen o prezentaci fotek pro přiblížení situace, jak se žije v USA.Tento web, na kterém se nacházíte slouží k mojí vlastní prezentaci a zahrnuje veškerou mojí webovou práci.

Tenhle web se zaobírá naším zimním LIANA teamem. Naleznete na něm, naše riders, popisy lokalit, které jsme stačili projet, ale především mraky fotek. Jak freestyle tak i freeride. Je to můj oblíbený web, který přes zimu opravdu žije.
Na této stránce naleznte mnoho fotografíí z Hawaiie, konkrétně z Maui a také z Los Angeles. Je to obrázková galerie z našeho výletu, kdy jsme jeli povzbudit naše přátele na XTERRU world championship.


Webová prezentace wheels.wz.cz ukazuje náš letní LIANA team, kdy jezdíme na agrressive inline bruslích a na skateboardech a fotíme a natáčíme tricky. Je tedy plný adrenalinu v našem městě (ČB). Poslední dobou však vůbec nejezdíme a tak trochu zkomírá...

Starý můj snowboardový web, který už není aktualní, nicméně pořád funguje pod záštitou webparku.


A tohle je zas starý web wheels, který je také stále na webparku a v tu chvíli do něj patřil i freestyle BMXMůj úplně první web. Je tu spíš z recese. Už nefunguje, bohužel ani já ho nemám celý. Pouze index a to jestě bez obrázků. Ale doporučuji se třeba podívat na zdrojový kód, který je opravdu krásný...

created by Crank  
Don't copy. Thanx. Červenec04